Letní cestovatelský závod Dream Race nám ukáže krásy naší země

Letní měsíce jsou pro většinu z nás symbolem dovolené či prázdnin, které si jak se patří užíváme většinou u moře či jinde v zahraničí. Proč ale tentokrát nezaměřit svoji pozornost jinam a neprozkoumat naše české luhy a háje v netradičním cestovatelském závodě Dream Race. Tak kdo z vás stihne prozkoumat nejvíce míst?

Celý Dream Race oficiálně startuje od zítřejšího dne, kdy se všem soutěžícím zpřístupní mapa s 200 konkrétními lokacemi a úkoly, které na ně čekají. Vybrané lokality jsou rovnoměrně rozprostřeny po celé České republice, takže vás vůbec neomezuje místo, odkud svůj závod odstartujete. Nejdůležitější ovšem není jen navštívit spoustu nových lokací a splnit co nejvíce úkolů, ale hlavně si to parádně užít!

Závod je otevřen jak sólistům, tak rodinám či partám přátel, tým je však početně omezen na maximálně 6 osob. Můžete se tak na své letní dobrodružství vydat tak, jak je vám to nejpříjemnější, ať již po boku těch nejbližších nebo třeba ve společnosti dobré audioknihy.

Dream Race

Důležité je zmínit, že do Dream Race se zapojila také spousta památek, ve kterých díky tomuto závodu můžete získat až 30% slevy ze vstupného. A pokud nechcete prošmejdit zámky, když už v daném místě jste, můžete si zkusit splnit zadaný úkol, který může být z mnoha oblastí jako je sportovní, poznávací, historický apod.

Pro zapojení se do celé akce stačí zaregistrovat svůj tým na stránkách DreamRace.cz a zaplatit registrační poplatek. Pro účastníky je připravena také aplikace pro mobilní telefony, kde můžou svůj postup zaznamenávat. Po registraci se však stane ještě jedna věc – 20 Kč ze startovného odejde na Nadační fond Dream Race, odkud budou po proběhnutí celé události (protože registrovat se do soutěže můžete ještě v průběhu srpna) podpořeny dětské domovy, kojenecké ústavy či konkrétní děti. K těm se také dostane další finanční pomoc za každých 200 úkolů, které všechny týmy společnými silami splní.

Oficiální ukončení závodu proběhne 23. srpna, kdy se z každé ze tří kategorií vyberou týmy s nejvíce body, jež budou pozvání na pražský finálový večer s oficiálním vyhlášením vítěze. Přeci jen, stále je to závod a na ty nejpilnější účastníky čekají zajímavé cestovatelské ceny včetně té hlavní – poukazu na dovolenou.

Tak popadnete příležitost za pačesy nebo dáváte raději přednost poklidnějšímu cestování po vlastní ose? Pokud nevíte kudy kam, třeba vás k cestování inspiruje také mnou vybraných 11 kouzelných míst České republiky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *